Hulajnoga Slamm Tantrum V9
Zdjęcia 5 |
Slamm Tantrum V9 |
|
Lekka, niezawodna i łatwa w obsłudze hulajnoga wyczynowa pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie cenowym. Model jest odpowiedni dla tych, którzy opanowali już podstawy ekstremalnej jazdy i trików i są gotowi przejść do bardziej skomplikowanych figur. Produkt wyposażony jest w mocną, szeroką kierownicę w kształcie litery Y, którą mocuje się za pomocą 3 śrub. Rama i platforma są wykonane z lekkiego aluminium, co zwiększa zwrotność i zmniejsza wagę całkowitą, a kierownicę wykonano ze stali.
Sportowa hulajnoga mechaniczna Slamm Tantrum V9 wyposażona jest w małe (10 cm) poliuretanowe koła o twardości 88A, które są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w tego typu modelu. Dodatkowo produkt wyposażono w niezawodne łożyska ABEC 9, które zapewniają szybki montaż i utrzymanie prędkości ruchu. A do kontroli prędkości służy prosty hamulec nożny, który jest aktywowany przez naciśnięcie platformy i pomaga zapobiegać wypadkom. Podobnie jak większość modeli sportowych, to urządzenie nie składa się, dzięki czemu konstrukcja jest bardziej trwała i niezawodna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Slamm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Slamm.
Kup Slamm Tantrum V9
Wszystkie ceny 14 →Slamm Scooters Tantrum V9 Scooter Niebieski SL0530BLUEONESIZE | 315 zł |
Slamm Tantrum V9 Trick Løbehjul (Blå) - Blå-ScootWorld.pl | 505 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dzieci Slamm Tantrum V9 hulajnoga wyczynowa | 405 zł |
Slamm Tantrum V9 hulajnoga wyczynowa Yellow | 349 zł |
- Rozmiar kierownicy: 49,5x50,2 cm