Hulajnoga Dominator Sniper
Zdjęcia 26 |
Dominator Sniper |
|
Szerokość kierownicy: 55 cm.
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dominator 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dominator.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dominator Sniper
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dominator Sniper Hulajnoga Wyczynowa Różowy DOM19015 | 562 zł |
Dominator Sniper 2019 Hulajnoga Wyczynowa - Neon Yellow-ScootWorld.pl | 595 zł |
Hulajnoga wyczynowa Dominator Sniper | 661 zł |
Dominator Sniper hulajnoga wyczynowa Black Neon Yellow | 569 zł |
Dominator Sniper 2019 Hulajnoga Wyczynowa - Orange-ScootWorld.pl | 595 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →