Uchwyt ścienny LogiLink BP0047
Zdjęcia 5 |
LogiLink BP0047 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LogiLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LogiLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LogiLink BP0047
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LogiLink TV corner wall mount 37-70" tilt swivel 45 kg max. 45 kg 70" 200 | 286 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny, montaż narożny,37-70 cali, max.45kg AJLLIT100BP00 | 299 zł |
LOGILINK BP0047 LOGILINK - Uchwyt do TV płaskich i zakrzywionych 37-70,mon | 314 zł |
LogiLink Uchwyt ścienny, montaż narożny,37-70 cali, max.45kg 104220 | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →