Kuchenka LOFRA RRD 96 MFTE/5i bordowy
LOFRA RRD 96 MFTE/5i bordowy |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LOFRA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LOFRA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje LOFRA RRD 96 MFTE/5i
Ceny na LOFRA RRD 96 MFTE/5i |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/5i beżowy | od 21 899 zł | 2 oferty | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/5i biały | od 22 299 zł | 2 oferty | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/5i bordowy | od 21 899 zł | 2 oferty | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/5i czarny | od 21 899 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →