Kuchenka LOFRA RNMD 96 MFTE/5i czarny
LOFRA RNMD 96 MFTE/5i czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LOFRA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LOFRA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LOFRA RNMD 96 MFTE/5i czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapytaj o rabat! tel :(22) 877 77 77- LOFRA KUCHNIA INDUKCYJNA DOLCEVITA 9 | 21 899 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia LOFRA DOLCEVITA 90 RNMD96M | 22 599 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia LOFRA DOLCEVITA 90 RNMD96M | 22 599 zł |
Modyfikacje LOFRA RNMD 96 MFTE/5i
Ceny na LOFRA RNMD 96 MFTE/5i |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/5i beżowy | od 21 899 zł | 2 oferty | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/5i biały | od 22 299 zł | 2 oferty | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/5i bordowy | od 21 899 zł | 2 oferty | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/5i czarny | od 21 899 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →