Kuchenka LOFRA RSD 96 MFTE/Ci stal nierdzewna
LOFRA RSD 96 MFTE/Ci stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LOFRA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LOFRA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LOFRA RSD 96 MFTE/Ci stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapytaj o rabat! tel :(22) 877 77 77- LOFRA KUCHNIA GAZOWA DOLCEVITA 90 AC | 14 499 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia gazowo-elektryczna LOFRA D | 15 199 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia gazowo-elektryczna LOFRA D | 15 199 zł |
Modyfikacje LOFRA RSD 96 MFTE/Ci
Ceny na LOFRA RSD 96 MFTE/Ci |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/Ci beżowy | od 14 499 zł | 6 oferty | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci biały | od 14 899 zł | 6 oferty | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/Ci bordowy | od 14 499 zł | 6 oferty | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/Ci czarny | od 14 499 zł | 8 oferty | ||
LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci granatowy | od 14 499 zł | 8 oferty | ||
LOFRA RSD 96 MFTE/Ci stal nierdzewna | od 14 499 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →