Kuchenka LOFRA RNM 66 MFT grafit
LOFRA RNM 66 MFT grafit grafit kość słoniowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LOFRA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LOFRA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LOFRA RNM 66 MFT grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zapytaj o rabat! - LOFRA KUCHNIA GAZOWA DOLCEVITA 60 NERO MATT RNM66MFT/CI | 10 549 zł |
Kuchnia wolnostojąca LOFRA RNM66MFT/CI Dolcevita. I tel. (22) 266 82 20 I | 10 549 zł |
Zapytaj o rabat! tel : (22) 877 77 77 - Kuchnia z płytą indukcyjną, czarna | 13 999 zł |
Kuchnia gazowa LOFRA DOLCEVITA 60 NERO MATT RNM66MFT/CI | 10 549 zł |
Modyfikacje LOFRA RNM 66 MFT
Ceny na LOFRA RNM 66 MFT |
---|---|---|---|---|
LOFRA RNM 66 MFT grafit | od 10 549 zł | 5 oferty | ||
LOFRA RBI 66 MFT kość słoniowa | od 10 549 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →