System MESH LINKSYS Velop WHW0301
Zdjęcia 14 |
LINKSYS Velop WHW0301
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
Anteny i sygnał:6 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Velop WHW0301
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LINKSYS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LINKSYS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LINKSYS Velop WHW0301
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Router LINKSYS WHW0301 | 630 zł |
Router LINKSYS WHW0301 WHW0301-EU | 630 zł |
Modyfikacje LINKSYS Velop WHW0301
Ceny na LINKSYS Velop WHW0301 |
---|---|---|---|---|
LINKSYS Velop WHW0301 | od 630 zł | 3 oferty | ||
LINKSYS Velop WHW0302 | od 669 zł | 1 oferta | ||
LINKSYS Velop WHW0303 | od 1 108 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →