System MESH LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) (MX5501)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 30 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Moc nadajnika może być ograniczona w zależności od regionu dostawy.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LINKSYS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LINKSYS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Linksys Atlas Pro 6 cały dom Wi-Fi 6 MX5501-KE | 655 zł |
Linksys Atlas Pro 6: Dual-Band Mesh WiFi 6 System AX5400 (1-Pack) - Mesh r | 675 zł |
Router Linksys Atlas Pro 6 MX5501-KE | 679 zł |
Router sygnału Wi-Fi Linksys MX5501-KE | 1 015 zł |
Linksys Velop Atlas Pro 6 (5400Mb/s a/b/g/n/ac/ax) - darmowy odbiór w 22 m | 679 zł |
Linksys Atlas Pro 6 Wifi Repeater Biały MX5501-KE | 578 zł |
Linksys Atlas Pro 6 Dwuzakresowy System Wi-Fi 6 router Wi-Fi AX5400 zapewn | 673 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
Ceny na LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) | od 578 zł | 7 oferty | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack) | od 1 036 zł | 11 oferty | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack) | od 1 496 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →