MESH система LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) (MX5501)
Відео 5Фото 6 |
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 30 dBm, 4 антен(и), незнімні
Потужність передавача може бути обмежена, залежно від регіону поставки.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LINKSYS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LINKSYS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Linksys Atlas Pro 6 cały dom Wi-Fi 6 MX5501-KE | 655 zł |
Linksys Atlas Pro 6: Dual-Band Mesh WiFi 6 System AX5400 (1-Pack) - Mesh r | 675 zł |
Router Linksys Atlas Pro 6 MX5501-KE | 679 zł |
Router sygnału Wi-Fi Linksys MX5501-KE | 1 015 zł |
Router LINKSYS Atlas Pro 6 MX5501-KE | Bezpłatny transport | 679 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack)
Ціни на LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (1-pack) | від 578 zł | 10 пропозицій | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (2-pack) | від 1 036 zł | 13 пропозицій | ||
LINKSYS Velop Atlas Pro 6 (3-pack) | від 1 443 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →