MESH система LINKSYS Velop Atlas 6 (1-pack)
Відео 3Фото 7 |
LINKSYS Velop Atlas 6 (1-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:2 антен(и), незнімні
1 внутрішня антена Bluetooth.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Velop Atlas 6 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LINKSYS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LINKSYS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації LINKSYS Velop Atlas 6 (1-pack)
Ціни на LINKSYS Velop Atlas 6 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
LINKSYS Velop Atlas 6 (1-pack) | від 506 zł | 2 пропозиції | ||
LINKSYS Velop Atlas 6 (2-pack) | від 995 zł | 2 пропозиції | ||
LINKSYS Velop Atlas 6 (3-pack) | від 1 006 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →