Роутер LINKSYS Hydra Pro 6 (MR5500-KE)
Відео 8Фото 9 |
LINKSYS Hydra Pro 6
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:4804 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Hydra Pro 6
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LINKSYS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LINKSYS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LINKSYS Hydra Pro 6
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Linksys Hydra Pro 6 Whole-Home Wi-Fi 6 MR5500-KE | 671 zł |
Linksys Hydra Pro 6 Dual-Band AX5400 Mesh WiFi 6 Router - Wireless router | 790 zł |
Linksys Hydra Pro 6 Router Posrebrzany 6978999 | 500 zł |
Linksys Hydra Pro 6 AX5400 Dwupasmowy router mesh Wi-Fi 6 współpraca z sys | 478 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →