Monitor LG UltraWide 34WN750 34 " czarny
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
LG UltraWide 34WN750 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup LG UltraWide 34WN750 34 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
34" LG 34WN750-B - 3440x1440 - 75Hz - IPS - HDR10 - USB HUB - Speakers - 5Monitor LED, 34, 3440 x 1440 UWQHD @ 75 Hz, IPS, 300 cd/m², 1000:1, HDR10, 5 ms, 2xHDMI, DisplayPort, g?o?nik(i) Proshop.plZłóż skargę | 2 147 zł |
Monitor LG 34WN750P-B 34" 3440x1440px IPSMONITOR LCD 34" IPS/34WN750P-B LG Innowacja w miejscu pracy poza granicami Zobacz panoramiczny widok możliwy dzięki wyjątkowo szerokiemu wyświetlaczowi IPS 21: 9, który zapewnia realistyczne odwzorowanie kolorów pod szerokim kątem. Doświadcz łatwiejszej wielozadaniowoś Maxelektro.plZłóż skargę | 1 799 zł |
No name Ilość portów HDMI LG 34WN750P-B 34" IPS QHD 21:9 5 ms 300 cd/m2 60EAN: 8806091969217Gwarancja: 24 miesięcy gwarancjiKod Producenta: 34WN750P-B.AEU Akces-markt.plZłóż skargę | 1 862 zł |
Monitor LG UltraWide 34WN750P-B | 1 799 zł |
Seria LG UltraWide (ultraszerokokątne 21:9)Porównaj w tabeli →
od 699 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 589 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 831 zł
do grafiki, 34 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 735 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 160 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 259 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 813 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 712 zł
25.7 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 949 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 349 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 962 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 943 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 869 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
od 960 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 288 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 5 589 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 4 315 zł
37.5 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 036 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 4 871 zł
38 ", 3840x1600 (21:9), zakrzywiony, 2300 R, IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 799 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 436 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, HDR
Wideo recenzje
LG UltraWide™ | 34WN750 - The UltraWide QHD (3440x1440) IPS Monitor
22 września 20216 253 przegląd
NEW LG-34WN750-B Unboxing and Impressions (A Music Producer's Perspective)
19 czerwca 202010 718 przegląd
LG 34WN750 Colour Accurate Ultrawide Monitor... I'm Excited!
8 grudnia 202015 391 przegląd
LG 34WN750 - Unboxing
9 sierpnia 20221 288 przegląd
LG 34WN750 B Monitor 34 21 9 WQHD (SHOCKING PRICE TAG)
1 sierpnia 20221 399 przegląd
LG Ultra Wide Monitor Review! (34WN750)
11 września 2020203 808 przegląd
LG 34WN750-B Ultra-Wide Monitor Configuration
24 sierpnia 20206 674 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 527 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 813 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 571 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 954 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 943 zł
do grafiki, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, HDR
od 1 600 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 672 zł
34 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 2 259 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR
od 1 909 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 887 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, LAN, USB 3.1, AMD FreeSync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 152 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, HDR
od 1 999 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, HDR