Lampka rowerowa Lezyne Micro Drive Pro 800XL
Zdjęcia 5 |
Lezyne Micro Drive Pro 800XL |
|
Przycisk zdalnego zasilania na kierownicy (przewodowy).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne Micro Drive Pro 800XL
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampka przednia LEZYNE MICRO DRIVE PRO 800XL 800 lumenów, usb czarna | 336 zł |
Lezyne Micro Drive Pro 800XL Headlight 1-LED-25F-V204 | 226 zł |
Lezyne Lezyne Helmet Micro Drive Pro 800XL 800 lm Black/Hi Gloss Oświetlen | 308 zł |
Lampka przednia Lezyne MICRO DRIVE PRO 800XL 800 lumenów, usb, czarna | 370 zł |
Lezyne Micro Drive Pro 800 Xl Rear Light Czarny | 356 zł |
Lezyne Lezyne Micro Drive Pro 800 lm Silver/Hi Gloss Oświetlenie rowerowe | 322 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →