Lampka rowerowa Knog Big Cobber Front (12194)
Zdjęcia 6 |
Knog Big Cobber Front |
|
Zakres widoczności 330 stopni. Moc światła - 470 lumenów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Knog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Knog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Knog Big Cobber Front
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Knog 1075651 oświetlenie rowerowe Przednie oświetlenie LED 470 lm 12194 | 400 zł |
Knog Big Cobber Headlamp - 470 lumens - USB charging KN12194 | 317 zł |
Knog Knog Big Cobber 470 lm Black Oświetlenie rowerowe przednie Black Yell | 301 zł |
Knog Big Cobber Front Light Żółty,Czerwony 470 Lumens | 328 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →