Велоліхтар Lezyne Micro Drive Pro 800XL
Фото 5 |
Lezyne Micro Drive Pro 800XL |
|
Виносна кнопка включення на кермо (дротовий).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Micro Drive Pro 800XL
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lezyne Micro Drive Pro 800XL Headlight 1-LED-25F-V204 | 226 zł |
Lezyne Lezyne Micro Drive Pro 800 lm Silver/Hi Gloss Oświetlenie rowerowe | 322 zł |
Lampka przednia LEZYNE MICRO DRIVE PRO 800XL 800 lumenów, usb czarna | 336 zł |
Lezyne Micro Drive Pro 800 Xl Rear Light Czarny | 358 zł |
Lezyne Lezyne Helmet Micro Drive Pro 800XL 800 lm Black/Hi Gloss Oświetlen | 308 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →