Karta pamięci Lexar Professional CFexpress Gold Type A 160 GB (LCAGOLD160G-RNENG)
Zdjęcia 6 |
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 160Gb |
|
Napęd ze „złotej ligi” kart pamięci Lexar, przeznaczony do fotografii w wysokiej rozdzielczości i nagrywania wideo w formatach klatek do 8K. Model zajmuje wąską niszę nośników danych dla profesjonalnych kamer fotograficznych i wideo. Karta jest w stanie odczytywać informacje z szybkością do 900 MB/s, a dane są na nią zapisywane z równie niesamowitą szybkością do 800 MB/s. Zgodność ze specyfikacją VPG400 gwarantuje stabilne nagrywanie filmów z przepływnością 400 MB/s.
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 160Gb pozostaje sprawny w ekstremalnych warunkach środowiskowych – karta pamięci jest zabezpieczona przed zmianami temperatury (od -10°C do +70°C), wstrząsami i wibracjami. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktu jest dożywotnia gwarancja na pendrive producenta Lexar. Dzięki autorskiemu czytnikowi kart CFexpress typu A dane z dysku można przesyłać do komputera z szybkością do 10 Gb/s poprzez port USB typu C. Jednak cena za tak zaawansowane właściwości karty pamięci jest wysoka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Kup Lexar Professional CFexpress Gold Type A 160 GB
Wszystkie ceny 6 →Lexar Profesjonalna karta pamięci 160 GB CFexpress typu A odczyt do 900 MB | 904 zł |
Lexar Professional GOLD CFexpress Pro Type A - 160GB | 731 zł |
Lexar CFexpress 160GB Type A Gold Series (w magazynie!) | 879 zł |
Karta pamięci Lexar CFexpress 160GB Type A (900MB/s) Professional - Raty | 649 zł |
Karta pamięci Lexar CFexpress Pro Gold R900/W800 (VPG400) 160GB (Type A) | 669 zł |
Lexar 160GB Professional Type A GOLD 900MB/s VPG400 - darmowy odbiór w 22 | 669 zł |
Modyfikacje Lexar Professional CFexpress Gold Type A
Ceny na Lexar Professional CFexpress Gold Type A |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 80 GB | od 419 zł | 3 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 160 GB | od 649 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional CFexpress Gold Type A 320 GB | od 1 599 zł | 2 oferty |