SSD Lexar NM620 LNM620X256G-RNNNG 256 GB
Wideo 16Zdjęcia 6 |
Lexar LNM620X256G-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NM620 LNM620X256G-RNNNG 256 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar NM620 256 GB SSD PCIe 30 x4 NVMe 14 M2 2280 0843367123148 | 150 zł |
Lexar NM620 SSD - 256GB - M.2 2280 - PCIe 3.0 | 138 zł |
Lexar Dysk SSD NM620 256GB NVMe M.2 2280 3300/1300MB/s DGLXRWK256NM620 | 109 zł |
Lexar NM620 Pci-e NVMe 256GB HD-SSDM2-LXE-006 | 116 zł |
Dysk LEXAR NM620 256GB SSD | 111 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar NM620 LNM620X256G-RNNNG
Ceny na Lexar NM620 LNM620X256G-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM620 LNM620X256G-RNNNG 256 GB | od 95 zł | 18 oferty | ||
Lexar NM620 LNM620X512G-RNNNG 512 GB | od 155 zł | 24 oferty | ||
Lexar NM620 LNM620X001T-RNNNG 1 TB | od 192 zł | 28 oferty | ||
Lexar NM620 LNM620X002T-RNNNG 2 TB | od 339 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →