Laptop Lenovo Legion S7 16IAH7 [S7 16IAH7 82TF003WPB]
Zdjęcia 13 | od 5 252 do 7 600 zł Porównaj ceny 6 →2022 rokLegiongamingowypojemna bateria165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077markowe głośnikiwodoodpornośćpodświetlenieczytnik linii papilarnychdobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Core i5, 12500H, 1.8 GHz Karta graficzna:RTX 3060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:2.23 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion S7 16IAH7 4
Dane techniczne
Lenovo Legion S7 16IAH7 [S7 16IAH7 82TF003WPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion S7 16IAH7 [S7 16IAH7 82TF003WPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion S7 16IAH7 16" IPS 165Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB SSD | 7 600 zł |
Lenovo Legion S7 16IAH7 i5-12500H 16" WQXGA IPS 500nits AG 165Hz 16GB DDR5 | 5 999 zł |
Laptop LENOVO Legion S7 16IAH7 16" IPS 165Hz i5-12500H 16GB RAM 512GB SSD | 7 600 zł |
Laptop Lenovo Legion S7 16IAH7 Core i5-12500H / 16 GB / 512 GB / W11 / RTX | 5 345 zł |
Laptop Lenovo, Legion S7 16iah7 I5-12500h, 16', Onyx Grey, 16 Gb | 5 252 zł |
Zamknij
Polecamy