Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM0064PB]
Zdjęcia 12 | od 6 999 do 9 011 zł Porównaj ceny 18 →2023 rokLegiongamingowy240 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7745HX, 3.6 GHz Karta graficzna:RTX 4070 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.5 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 8
Dane techniczne
Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM0064PB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 [5 16ARX8 82WM0064PB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 240Hz R7-7745HX 16GB RAM 512GB S | 9 011 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 16ARX8 Ryzen 7 7745HX / 16 GB / 512 GB / RTX 40 | 6 999 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 240Hz R7-7745HX 16GB RAM 512GB S | 9 011 zł |
Laptop LENOVO Legion Pro 5 16ARX8 16" IPS 240Hz R7-7745HX 16GB RAM 512GB S | 9 005 zł |
Laptop Lenovo Legion Pro 5 Gen 8 16ARX8 82WM0064PB R7 7745HX 16" WQXGA 240 | 6 999 zł |
więcej ofert 13 → |
Zamknij
Polecamy