Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003GPB]
Zdjęcia 21 | od 5 765 do 5 849 zł Porównaj ceny 5 →2023 rokLegiongamingowypojemna bateria165 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowanieCyberpank 2077podświetleniedobry sRGB Wyświetlacz:16 ", 2560x1600 (16:10) Procesor:Ryzen 7, 7840HS, 3.8 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Slim 5 16APH8 8
Dane techniczne
Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003GPB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Slim 5 16APH8 [5 16APH8 82Y9003GPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion Slim 5 16APH8 16" IPS 165Hz R7-7840HS 16GB RAM 512GB | 5 849 zł |
Laptop Lenovo Legion Slim 5 16APH8 Ryzen 7 7840HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4 | 5 765 zł |
Lenovo Legion Slim 5-16 Ryzen 7 7840HS/16GB/512/Win11X RTX4060 - WYPRZEDAŻ | 5 849 zł |
Zamknij
Polecamy