Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV00KQPB]
Wideo 13Zdjęcia 10 | od 4 299 do 5 466 zł Porównaj ceny 7 →2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenie Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 13500H, 1.9 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo LOQ 15IRH8 10
Dane techniczne
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV00KQPB] |
|
Laptop posiada chip Lenovo LA AI.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Chip Lenovo LA AI — wyspecjalizowany w grach i zadaniach o wysokiej wydajności. Wykorzystuje oprogramowanie do uczenia maszynowego w celu optymalnego dostrojenia systemu i dynamicznego dostrojenia liczby klatek na sekundę w grze. Zapewnia wyższą wydajność przy 15% wyższym TDP.
Gdzie kupić Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV00KQPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeFo | 5 399 zł |
LENOVO Legion LOQ (15.6"/I5-13500H/RTX4060/16GB/SSD512GB/Szary) | 5 466 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13500H 16GB RAM 512GB SSD GeFo | 5 399 zł |
Lenovo, LOQ 15IRH8 i5-13500H 15.6' FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 5200 | 4 299 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 i5-13500H 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 5200 | 4 910 zł |
Lenovo LOQ-15 i5-13500H/16GB/512/Win11X RTX4060 144Hz - WYPRZEDAŻ - ostatn | 5 399 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy