Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009LPB]
Wideo 13Zdjęcia 10 | od 4 414 do 5 449 zł Porównaj ceny 8 →2023 rokLOQ (gamingowe)gamingowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6szybkie ładowanieCyberpank 2077podświetlenie Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Core i5, 13420H, 1.5 GHz Karta graficzna:RTX 4050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.4 kg |
Modyfikacje Lenovo LOQ 15IRH8 10
Dane techniczne
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009LPB] |
|
Laptop posiada chip Lenovo LA AI.
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Chip Lenovo LA AI — wyspecjalizowany w grach i zadaniach o wysokiej wydajności. Wykorzystuje oprogramowanie do uczenia maszynowego w celu optymalnego dostrojenia systemu i dynamicznego dostrojenia liczby klatek na sekundę w grze. Zapewnia wyższą wydajność przy 15% wyższym TDP.
Gdzie kupić Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009LPB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-13420H 16GB RAM 1TB SSD GeForc | 4 599 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 i5-13420H / 16 GB / 1 TB / RTX 4050 / 144 Hz (82X | 4 414 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 15,6" 144Hz i5-13420H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4050 | 4 799 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 15,6" 144Hz i5-13420H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4050 | 4 999 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 i5-13420H / 16 GB / 1 TB / RTX 4050 / 144 Hz (82X | 5 049 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV009LPB) / 32 GB RAM / 1 TB SSD PCIe / Window | 5 449 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy