Opona letnia Lassa Impetus Revo 205/55 R15 88V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Impetus Revo 205/55 R15 88V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Impetus Revo 205/55 R15 88V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lassa Impetus REVO (205/55 R15 88V) 218414 | 452 zł |
Lassa IMPETUS REVO 205/55R15 88V | 284 zł |
Lassa Impetus REVO (205/55 R15 88V) 218413 | 561 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →