Opona całoroczna Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R 205/65 R16 107 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lassa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lassa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI LASSA 205/65 R16 107R MULTIWAYS CARGO 243092 | 589 zł |
Opona Lassa 205/65R16C MULTIWAYS-C 107/105R - opony dostawcze 243092 | 413 zł |
Lassa Multiways-C (205/65 R16 107/105R) 24309200 | 676 zł |
Modyfikacje Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R
Ceny na Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R | od 413 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →