Dysk twardy LaCie Rugged Secure STFR2000403 2 TB
Zdjęcia 4 |
LaCie Rugged Secure STFR2000403 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LaCie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LaCie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LaCie Rugged Secure STFR2000403 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LaCie Rugged Secure - Zewn?trzny dysk - 2TB - Pomara?czowy | 638 zł |
LaCie USB DYSK LACIE Rugged Secure 2 TB USB 3.0 Przenośny (w magazynie!) | 614 zł |
Dysk zewnętrzny LACIE Rugged SECURE, 2 TB, USB 3.1 | 725 zł |
LACIE RUGGED 2TB Secure USB-C | 764 zł |
Lacie Rugged Secure Usb-c 2.5´´ 2 External Hdd Pomarańczowy STFR2000403 | 730 zł |
Polecamy