Dysk twardy LaCie Rugged USB-C STFR1000800 1 TB
Zdjęcia 6 |
LaCie Rugged USB-C STFR1000800 1 TB |
|
Zaprojektowany specjalnie do użytku z komputerami Mac.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LaCie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LaCie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LaCie Rugged USB-C STFR1000800 1 TB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LaCie Rugged USB-C - Zewn?trzny dysk - 1TB - Pomara?czowy | 427 zł |
LaCie Rugged 1TB USB 3.1 2,5'' STFR1000800 DHLCEZBT101STFR | 441 zł |
LaCie Rugged 1TB HD-EX-LCE-175 | 411 zł |
LaCie Rugged 1TB USB 3.1 2,5'' STFR1000800 40004 | 446 zł |
LaCie Rugged 1TB USB 3.1 2,5'' STFR1000800 40004 | 441 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje LaCie Rugged USB-C STFR1000800
Ceny na LaCie Rugged USB-C STFR1000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged USB-C STFR1000800 1 TB | od 408 zł | 15 oferty | ||
LaCie Rugged USB-C STFR2000800 2 TB | od 565 zł | 10 oferty | ||
LaCie Rugged USB-C STFR4000800 4 TB | od 802 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →