Opona całoroczna Kumho Solus 4S HA32 235/55 R18 104V
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Solus 4S HA32 235/55 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Solus 4S HA32 235/55 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho 235/55R18 104V Kumho Solus 4S HA32 XL MS 3PMSF opony całoroczne Offr | 694 zł |
Kumho Solus 4S HA32 (235/55 R18 104V) 2289113 | 555 zł |
Kumho Solus 4S HA32 ( 235/55 R18 104V XL, SUV ) | 562 zł |
Kumho Solus 4S HA32 ( 235/55 R18 104V XL, SUV ) 2289113 | 556 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →