Opona letnia Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y 245/40 R18 93 Y RunFlat 245/40 R18 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho Ecsta PS71 (245/40 R18 97Y) 2322003 | 512 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) 2322003 | 473 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) | 480 zł |
Kumho Ecsta PS71 (245/40 R18 97Y) 2206493 | 498 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) | 404 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) 2206493 | 398 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y
Ceny na Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 93Y Run Flat | od 508 zł | 3 oferty | ||
Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y | od 398 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →