Літня шина Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y
Відео 6Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y 245/40 R18 93 Y RunFlat 245/40 R18 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Ecsta PS71 (245/40 R18 97Y) 2322003 | 512 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) 2322003 | 473 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) | 480 zł |
Kumho Ecsta PS71 (245/40 R18 97Y) 2206493 | 498 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) | 404 zł |
Kumho Ecsta PS71 ( 245/40 ZR18 97Y XL ) 2206493 | 398 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y
Ціни на Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 93Y Run Flat | від 508 zł | 3 пропозиції | ||
Kumho Ecsta PS71 245/40 R18 97Y | від 398 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →