Słuchawki
Kruger&Matz M6
Zdjęcia 18 |
Kruger&Matz M6 |
|
Etui z funkcją Power Bank, długa żywotność baterii (z etui).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz M6
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Bezprzewodowe Słuchawki Douszne z Power Bankiem Model M6 Białe | 89 zł |
Słuchawki Kruger&Matz M6 (KMPM6-W) | 86 zł |
KMPM6-B Bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz M6 czarne | 89 zł |
Bezprzewodowe słuchawki douszne z power bankiem Kruger&Matz M6 - kolor cza | 91 zł |
Kruger&Matz Bezprzewodowe Słuchawki Douszne M6 z Etui Ładującym Bluetooth | 86 zł |
Słuchawki Kruger&Matz M6 (KMPM6-B) | 86 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →