Słuchawki
Kruger&Matz KM-PB1
Zdjęcia 6 |
Kruger&Matz KM-PB1 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz KM-PB1
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Słuchawki Dokanałowe z Mikrofonem KMPB1-B Jack 35 mm Czarne | 29 zł |
Słuchawki Kruger&Matz B1 Czarne | 33 zł |
Kruger & Matz KMPB1-B Dokanałowe Mikrofon Czarny | 40 zł |
Słuchawki dokanałowe z mikrofo | 29 zł |
Kruger & Matz KMPB1-W Dokanałowe Mikrofon Biały | 40 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →