Słuchawki
Kruger&Matz Gamer Kids
Zdjęcia 16 |
Kruger&Matz Gamer Kids 2022 rokdla dzieci |
|
Odpinane uszy, duże przetworniki, pilot na przewodzie z gniazdem AUX do podłączenia urządzeń zewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz Gamer Kids
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gamingowe słuchawki nauszne dla dzieci Kruger&Matz KM0659 Gamer Kids kolor | 99 zł |
Kruger & Matz Gamer Kids Nauszne Różowy | 110 zł |
Słuchawki Kruger&Matz Gamer Kids Czarne (KM0659) | 106 zł |
Gamingowe słuchawki nauszne dla dzieci, Kruger&Matz, Gamer Kids, kolor róż | 99 zł |
Kruger & Matz Gamer Kids Nauszne Różowy | 120 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →