Słuchawki
Kruger&Matz KM-PC1
Zdjęcia 8 |
Kruger&Matz KM-PC1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz KM-PC1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kruger&Matz Słuchawki Dokanałowe z Mikrofonem na USB-C KMPC1-W Białe | 39 zł |
Kruger & Matz KMPC1-B Dokanałowe Mikrofon Czarny | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe z mikrofo | 39 zł |
Kruger & Matz KMPC1-B Dokanałowe Mikrofon Czarny | 45 zł |
Słuchawki dokanałowe z mikrofonem na USB-C Kruger&Matz C1 białe | 36 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →