Kolumny głośnikowe Kruger&Matz Journey 2.0
Kruger&Matz Journey 2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz Journey 2.0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumny głośnikowe JOURNEY 20 aktywne Kruger&Matz KM0511 | 1 199 zł |
Kolumna Kruger&Matz KM0511 120 W | 1 198 zł |
Kolumny głośnikowe KRUGER&MATZ Journey, 2.0, Bluetooth | 1 218 zł |
Kolumny głośnikowe Kruger&Matz Journey , zestaw 2.0 | 1 006 zł |
Kolumny głośnikowe Kruger&Matz Journey , zestaw 2.0 | 978 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →