Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub 225i (ACN2021)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Konica Minolta Bizhub 225i
Rodzaj:monochromatyczne, laserowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, LAN
Rozdzielczość druku:600х600 dpi
Skanowanie:600х600 dpi
Druk mono:22 str./min
Liczba wkładów:1 szt.
Wszystkie dane techniczne
Seria Konica Minolta Bizhub
od 15 990 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1800х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 8192 MB, LAN, hDD, 256 GB
od 5 043 zł
monochromatyczna, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 47 str./min
od 8 584 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1800х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 6144 MB, LAN, hDD, 256 GB
od 1 598 zł
kolorowa, laserowa, A4, 2400x600 dpi, mono 31 str./min, kolorowe 31 str./min, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 28 290 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1800х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 8192 MB, LAN, hDD, 256 GB
od 5 079 zł
kolorowa, kolory 4, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 33 str./min, kolorowe 33 str./min
od 10 086 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1800х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 8192 MB, LAN, hDD, 256 GB
od 6 089 zł
kolorowa, kolory 4, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 40 str./min, kolorowe 40 str./min
od 3 606 zł
monochromatyczne, laserowa, A3, druk 600х600 dpi, skanowanie 600х600 dpi, RAM 256 MB, LAN
od 1 220 zł
monochromatyczna, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 40 str./min, Wi-Fi Direct
od 7 872 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, RAM 4096 MB, LAN, hDD, 250 GB
od 2 298 zł
monochromatyczna, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 50 str./min, Wi-Fi Direct
od 3 889 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 1 845 zł
monochromatyczna, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 33 str./min
od 8 856 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, RAM 4096 MB, LAN, hDD, 250 GB
od 1 759 zł
monochromatyczna, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 47 str./min
od 20 835 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1800х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 8192 MB, LAN, hDD, 256 GB
od 3 697 zł
monochromatyczna, laserowa, A4, 1200x1200 dpi, mono 47 str./min
od 12 915 zł
kolorowe, kolory 4, laserowa, A3, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, RAM 4096 MB, LAN, hDD, 250 GB
od 3 527 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
Wideo recenzje
Konica Minolta Bizhub 225i error service call c03ff solved. fix error c03ff in Konica Minolta 225i
6 września 20223 853 przegląd
Konica Minolta Bizhub 225i/205i Copier With Duplex Printing
14 marca 20221 212 przegląd
KONICA MINOLTA BIZHUB 205i,225i unboxing| installation
13 listopada 202016 693 przegląd
KONICA MINOLTA BIZHUB 205i ,225i DUPLEX XEROX | DUPLEX PHOTO COPY | TWO SIDE XEROX | COPIER ZONE
14 listopada 202036 631 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 754 zł
monochromatyczne, laserowa, A3, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 598 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 245 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 185 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks