Wanna Kolo Supero 170x70 cm
Zdjęcia 3 |
Kolo Supero 170x70 5343000 |
|
Stopki można dokupić osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kolo Supero
Ceny na Kolo Supero |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero 140x70 cm | od 499 zł | 2 oferty | ||
Kolo Supero 150x70 cm | od 559 zł | 2 oferty | ||
Kolo Supero 160x70 cm | od 589 zł | 2 oferty | ||
Kolo Supero 160x75 cm | od 789 zł | 2 oferty | ||
Kolo Supero 170x70 cm | od 599 zł | 2 oferty | ||
Kolo Supero 170x75 cm | od 849 zł | 2 oferty | ||
Kolo Supero 180x80 cm | od 949 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →