Wanna Kolo Supero 160x75 cm
Zdjęcia 3 |
Kolo Supero 160x75 5360000 |
|
Stopki można dokupić osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kolo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kolo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kolo Supero 160x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna prostokątna Koło Supero 160x75 cm 5360000 | 789 zł |
Wanna prostokątna Supero 160 x 75 Koło | 819 zł |
Wanna prostokątna Koło Supero 160x75 cm 5360000 | 789 zł |
Modyfikacje Kolo Supero
Ceny na Kolo Supero |
---|---|---|---|---|
Kolo Supero 140x70 cm | od 579 zł | 3 oferty | ||
Kolo Supero 150x70 cm | od 649 zł | 3 oferty | ||
Kolo Supero 160x70 cm | od 699 zł | 3 oferty | ||
Kolo Supero 160x75 cm | od 789 zł | 3 oferty | ||
Kolo Supero 170x70 cm | od 719 zł | 3 oferty | ||
Kolo Supero 170x75 cm | od 849 zł | 3 oferty | ||
Kolo Supero 180x80 cm | od 949 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →