Grill KOLER Relish V1 Compact KGGV1CB
Zdjęcia 5 |
KOLER Relish V1 Compact KGGV1CB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KOLER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KOLER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KOLER Relish V1 Compact KGGV1CB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy KOLER Relish v1 Compact Czarny | 1 799 zł |
Grill gazowy Köler Relish V1 Compact Black | 2 299 zł |
Grill gazowy KOLER Relish v1 Compact Czarny | 1 799 zł |
Koler Relish v1 Compact | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →