Grill KOLER Relish V4 KGGV4B (V4 KGGV4S)
Zdjęcia 16 |
KOLER Relish V4 KGGV4B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KOLER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KOLER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KOLER Relish V4 KGGV4B
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy KOLER Relish v4 Srebrny | 3 499 zł |
Koler Relish v4 Czarny | 3 699 zł |
Grill gazowy KOLER Relish v4 Srebrny | 3 499 zł |
Grill gazowy Köler Relish V4 Silver | 4 499 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →