Grill KOLER Relish V2 KGGV2B (V2 KGGV2S)
Zdjęcia 16 |
KOLER Relish V2 KGGV2B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KOLER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KOLER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KOLER Relish V2 KGGV2B
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grill gazowy KOLER Relish v2 Srebrny | 2 599 zł |
Grill gazowy Köler Relish V2 Silver | 3 599 zł |
Grill gazowy KOLER Relish v2 Srebrny | 2 599 zł |
Koler Relish v2 Srebrny | 2 599 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →