Ołówek Koh-i-Noor 5347
Koh-i-Noor 5347 mechanicznytemperówka |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Koh-i-Noor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Koh-i-Noor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Koh-i-Noor 5347
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOH-I-NOOR 5347 średnica 56 mm mechaniczny uchwyt sprzęgła ołówka - czerwo | 27 zł |
Ołówek mechaniczny 5,6 mm 12cm VERSATIL KUBUŚ czarny 5347 KOH-I-NOOR | 17 zł |
Ołówek mechaniczny 5,6mm 12cm VERSATIL KUBUŚ czerwony 5347 KOH-I-NOOR | 18 zł |
KOH-I-NOOR 5347 średnica 56 mm mechaniczny uchwyt sprzęgła ołówek - czarny | 27 zł |
Ołówek mechaniczny uchwyt na wkład żółty do wkładów KOH-I-NOOR 56 mm Versa | 27 zł |
Koh-i-noor Ołówek mechaniczny tworzywo sztuczne 56 mm czerwony 5347PN1001K | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →