Ołówek Koh-i-Noor Mondeluz Set of 12
Koh-i-Noor Mondeluz Set of 12 akwarelowe |
Rodzaj | zestaw ołówków | Liczba w zestawie | 12 szt. | Przeznaczenie | kolorowy | Ołówki akwarelowe | | Materiał obudowy | drewno | Data dodania do E-Katalog | maj 2016 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Koh-i-Noor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Koh-i-Noor.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| KOH - I - NOOR Modulus 12 Aqua TKC3716 3716012001KSMarka: KOH-I-NOOR
Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii
Koh - i - Noor Modulus 12 Aqua Amazon.pl
Złóż skargę | 28 zł | | |
|
| KIN KREDKI MONDELUZ 3716 12 KOLORÓW- Mondeluz artystyczne kredki akwarelowe serii 3720 - Zestaw zawiera 12 kolorów kredek spakowanych w opakowanie kartonowe - O... więcejprawki kredek wykonane są z najwyższej jakości drewna i pokryte bardzo odpornym lakierem - Końcówki kredek nie są pomalowane na złoty kolor - Grafity zawierają najwyższej jakości pigmenty, które zostały starannie dobrane i wyselekcjonowane - Odznaczaja się głębią koloru i intensywnością barw - Wysoka odporność na działanie światła, wpływa na końcowy efekt i trwałość wykonanej pracy - Kredki 2 w 1: można je stosować na sucho, jak zwykłe kredki; można je rozmywać pędzelkiem z użyciem wody uzyskując efekt akwareli - Bardzo trwałe oprawki, nie łamią się w trakcie temperowania Koh-i-noor.plZłóż skargę | 26 zł | | |
|
| Koh-I-Noor Koh-I-Noor Kredki akwarelowe Mondeluz w metalowym opakowaniu 37Mondeluz są profesjonalnymi kredkami akwarelowymi służącymi do wykonywania klasycznych rysunków, a także do uzyskiwania efekt... więceju akwareli. Po naniesieniu pędzelkiem wody, rysunek można rozmywać uzyskując efekt obrazu namalowanego farbami akwarelowymi. Kredki wykonane są z miękkich grafitów... Bee.plZłóż skargę | 51 zł | | |
|
| Koh-i-noor Kredki akwarelowe Koh-I-Noor Mondeluz - 12 kolorówKredki akwarelowe Koh-I-Noor Mondeluz - profesjonalne kredki akwarelowe służące do wykonywania klasycznych rysunków, a także... więcejdo uzyskiwania efektu akwareli. Biuronimo.plZłóż skargę | 22 zł | | |
|
| Kredki akwarelowe Mondeluz 3716, 12kol- Mondeluz artystyczne kredki akwarelowe - Zestaw zawiera 12 kolorów kredek spakowanych w opakowanie kartonowe - Oprawki kred... więcejek wykonane są z najwyższej jako... EmpikZłóż skargę | 25 zł | | |
Dynamika cen dla Koh-i-Noor Mondeluz Set of 12