Олівці Koh-i-Noor 5340
Фото 4 |
Koh-i-Noor 5340 цанговийточилка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koh-i-Noor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koh-i-Noor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koh-i-Noor 5340
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
koh-i-noor -matita 5340 56 mm | 56 zł |
KIN OŁÓWEK MECHANICZNY 5340/9 KUBUŚ Z TEMPERÓWKĄ SREBRNY | 49 zł |
Ołówek mechaniczny Kubuś, srebrny, 5.6 mm | 36 zł |
Koh-I-Noor Ołówek Mech Kubuś 5.6mm 12cm Srebrny | 37 zł |
Ołówek KUBUŚ z temperówką 5,6mm 5340 KOH-I-NOOR | 43 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →