Ołówek Koh-i-Noor 5340
Zdjęcia 4 |
Koh-i-Noor 5340 mechanicznytemperówka |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Koh-i-Noor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Koh-i-Noor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Koh-i-Noor 5340
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
koh-i-noor -matita 5340 56 mm | 56 zł |
KIN OŁÓWEK MECHANICZNY 5340/9 KUBUŚ Z TEMPERÓWKĄ SREBRNY | 49 zł |
Ołówek mechaniczny Kubuś, srebrny, 5.6 mm | 36 zł |
Koh-I-Noor Ołówek Mech Kubuś 5.6mm 12cm Srebrny | 37 zł |
Ołówek KUBUŚ z temperówką 5,6mm 5340 KOH-I-NOOR | 43 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →