Ołówek Koh-i-Noor 5201
Koh-i-Noor 5201 mechanicznytemperówkaklips |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Koh-i-Noor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Koh-i-Noor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Koh-i-Noor 5201
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KOH-I-NOOR średnica 2 mm mechaniczny uchwyt sprzęgła ołówka - żółty 52010N | 23 zł |
Koh-I-Noor Koh-I-Noor Ołówek automatyczny metalowy Versatil 5201 2 mm | 19 zł |
Koh I Noor Ołówek automatyczny KOH-I-NOOR 5201 Versatil 2mm metal srebrna | 39 zł |
Ołówek Automatyczny 2Mm Versatil Metal 5201 Kohinoor | 18 zł |
Koh-I-Noor Ołówek Mech Versatil 2.0mm Żółty Skuwka | 15 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →