Ołówek Tombow Mono 100
Zdjęcia 6 |
Tombow Mono 100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tombow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tombow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tombow Mono 100
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOMBOW Zestaw 3 wysokiej jakości ołówków grafitowych MONO 100 6H MONO-100- | 63 zł |
TOMBOW Zestaw 3 wysokiej jakości ołówków grafitowych MONO 100 4B MONO-100- | 63 zł |
Tombow Mono-100 ołówek stopień twardości 4B MONO-100-4B | 24 zł |
TOMBOW Ołówek papierowy MONO 100 sześciokątny ołówek 2mm nietłukący się B | 24 zł |
Tombow - MONO 100 1x ołówek Premium - 2H Grafitowy Wkładki MONO-100-2H | 23 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ołówka Tombow Mono 100:
- Sztywne półprzezroczyste plastikowe pudełko
PolecamyPorównaj w tabeli →