Bateria wodociągowa Kludi Pure&Solid 343820575
Zdjęcia 2 |
Kludi Pure&Solid 343820575 |
|
Ceramiczny wkład z ogranicznikiem gorącej wody
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Pure&Solid 343820575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI Pure&SOLID 343820575 armatura umywalkowa chrom | 511 zł |
Kludi Bateria umywalkowa Kludi Pure&Solid chrom połysk 343820575 | 756 zł |
KLUDI 343820575 PURE&SOLID Jednouchwytowa bateria umywalkowa 75 z zestawem | 408 zł |
Kludi Pure&Solid Bateria umywalkowa chrom 343820575 - odbiór osobisty: Kra | 428 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →