Bateria wodociągowa Kludi Pure&Solid 346550575
Zdjęcia 3 |
Kludi Pure&Solid 346550575 |
|
Z ogranicznikiem ciepłej wody
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Pure&Solid 346550575
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kludi Element baterii prysznicowej podtynkowej Kludi Pure&Solid chrom | 955 zł |
KLUDI 346550575 PURE&SOLID Podtynkowa bateria natryskowa do 88011 | 516 zł |
Kludi Pure&Solid Bateria prysznicowa podtynkowa chrom 346550575 - odbiór o | 541 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →