Opona całoroczna Kleber Quadraxer 2 215/60 R16 99H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer 2 215/60 R16 99H 215/60 R16 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer 2 215/60 R16 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Quadraxer 2 (215/60 R16 99H) 791167 | 1 008 zł |
Kleber Quadraxer 2 ( 215/60 R16 99H XL ) | 1 022 zł |
Kleber Quadraxer 2 ( 215/60 R16 99H XL ) 791167 | 995 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Quadraxer 2 215/60 R16 99H
Ceny na Kleber Quadraxer 2 215/60 R16 99H |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer 2 215/60 R16 99H | od 995 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →